افزایش ترافیک با وای دی سی

شنبه 30 آبان‌ماه سال 1388 ساعت 07:42 ب.ظ

سیستم تبلیغاتی وای دی سی افتخار دارد با نمایش لینک باکس های هوشمند تبلیغاتی  بین هزاران سایت عضو سیستم رایگان تبلیغاتی و گردش لینک های تبلیغاتی میان  آنها  سهمی مهم در افزایش بازدید کنندگان آنها  دارد.  در حال حاضر هزاران وب مستر ایرانی در سیستم پیشرفته تبادل لینک باکس وای دی سی عضو هستند و بخش عمده ای از بازدید کنندگان وب سایت های آنها را این سیستم تامین میکند .

در صورت اینکه شما صاحب یک سایت یا یک وبلاگ هستید می توانید تنها با صرف چند دقیقه وقت و عضویت در سیستم تبادل لینک باکس آمار بازدید وب سایت خود را متحول کنید .

عضویت در سیستم تبادل لینک باکس کاملا رایگان است .

نحوه عملکرد سیستم :

  • پس از عضویت در سیستم با قرار دادن کد لینک باکس ما در سایت خود لینک سایر سایت ها در سایت شما نمایش داده خواهد شد  و با هر بار کلیک کاربران شما  روی آنها 1 امتیاز دریافت خواهید نمود. توجه داشته باشید که سیستم این قابلیت را به شما می دهد که رنگ و  ویژگی های ظاهری لینک باکس را کاملا با سایت خود متناسب کنید .

  • با هر دو امتیاز یک بار سایت(های) شما در سیستم نشان داده خواهد شد

  • از آنجا که ما تبلیغ شما را در سایت خودتان نمایش نمیدهیم و فقط هنگامی که کاربری بر روی لینک شما کلیک کند از شما اعتبار کم میکنیم می توان ادعا کرد که هیچ تبلیغی بدون نتیجه نشان داده نمی شود.

  • سیستم امنیتی ما کاربرانی که قصد تقلب در سیستم را دارند حذف می کند . و ما به صورت مستمر بر روی سایت های عضو نظارت خواهیم نمودلینک ثبت نام

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo